сьогодні 29.03.2024
Архів новин 2006-2018СпортСільські ігри в Копичинцях. Як це було

Сільські ігри в Копичинцях. Як це було

-

На другий день Зелених свят на Копичинецькому стадіоні “Надія” був спекотний погодно та спортивно. Адже саме в цей день тут відбувались Сільські ігри Гусятинщини. Змагання були найрізноманітнішими – волейбол, футбол, перетягування линви, сімейні спортивні змагання, гирьовий спорт, армспорт, дартс, легкоатлетична естафета. Організатором свята виступило Гусятинське РКП ФСТ “Колос”.

Розпочалось свято ще з самого ранку, тому копичанам та гостям нашого міста не вдалось сумувати аж до вечора. Адже паралельно на різних майданчиках відбувались різні змагання.

Легкоатлетична естафета
В легкоатлетичній естафеті прийняли участь більше ніж 20 команд із сіл району. 3 місце здобула команда с.Вікно з часом 52.44, 2 місце за командою с.Клювинці – 52.40, а заслужене 1 місце виборола команда Гадинківців 52.10

Перетягування Линви

Мабуть одне з найефектніших змагань цього дня. Адже дуже цікаво спостерігати, котра сторона сильніша. В цьому виді спорту місця розділились так: 3 місце – с.Васильківці, 2 місце – с.Гадинківці, переможцем стала команда с.Оришківців.

Армспорт

Не менш вражаючим стало змагання з армспорту. Тут в напруженій боротьбі місця визначились так: 3 місце – представник с.СИдорів, 2 місце – с.Васильківці і переможцем став представник с.Яблунів.

У змаганнях спортивних сімей прийняло участь 4 команди – с.Котівка, с.Васильківці, с.Вікно, с.Оришківці. Місця розподілились так – 1 місце – с.Васильківці, 2 місце – с.Котівка, 3 місце с.Оришківці ну і четверте с.Вікно.

Дартс

Змагання з дартсу було своєрідне, адже змагання складалось з двох категорій. Одна для голів сільських рад, інша для всіх охочих.
Серед сільських голів перемогу виборов голова сільської ради с.Самолуски, 2 місце голова сільської ради с.Яблунів і 3 місце с.Васильківці.
З особистої першості перемогу здобув Буртник І.Р (с.Котівка), вибивши найбільше очок

Також в цей день проводились інші змагання, наймасштабніші з них це міні-футбол та волейбол, а також гирьовий спорт. Проте враховуючи тривалість змагань результатів подати ми не можемо, але змагання були захоплюючими на всі 100%

Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги